Nedir?

Chain Reaction markası, Üniversite-Sanayi işbirliğini geliştirmeyi ve sürdürmeyi hedefleyen yenilikçi bir organizasyondur. Bu markanın ilk kurulan organizasyonu olan Chain Reaction Academy ailesinin bir parçası olmak adına attığınız bu ilk adım için teşekkür ederiz.

Chain Reaction Academy, Unilever Tedarik Zinciri’ni daha yakından tanıma avantajı sağlayan bir oluşumdur. Academy derslerine katılarak tedarik zincirinin uçtan uca tüm aşamalarını yakından tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca, 6 hafta boyunca sürecek ve üst düzey yöneticilerimiz tarafından verilecek bu eğitimlerle, geleceğin Tedarik Zinciri vizyonunu da keşfetme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Eğer siz de bu kocaman ailenin bir parçası olmak isterseniz, ekranın sağ üst köşesindeki “Başvur” sekmesini takip ederek iş dünyası ile akademik hayatın kesiştiği bu eşsiz deneyimde bize katılabilirsiniz 😊

SÜREÇ TAKVİMİ
BAŞVURU ŞARTLARI
  • Üniversite 3 ya da 4. Sınıf öğrencisi olmak

  • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak

  • Geleceğin Tedarik Zinciri dünyasına adım atmak için heyecan duymak

  • Öğrenmenin geçici değil hayat boyu süren eşsiz bir deneyim olduğuna inanmak

  • 6 hafta boyunca Cumartesi günlerini kendi geleceğine yatırım yaparak geçirmeye hazır olmak

S.S.S.
Eğitim dili Türkçe olmakla birlikte, günümüzde trendleri takip etmek ve dünyayla yarışabilmek için İngilizcenin bir gereklilik olduğunu da unutmamalıyız.
Eğitmenlerimiz Unilever Tedarik Zincirinin geleceğe yön vermeyi hedefleyen bir o kadar da öğrenirken eğlenmeyi seven liderleri olacaklar. Onlar seninle tanışmak için sabırsızlanıyor.
Tedarik Zinciri, adı gibi zincir bir dünyadan oluşuyor. Bu yüzden herhangi bir modülü kaçırmamanız büyük resmi anlamak ve yaptığımız işi deneyimlemen için çok önemli. 6 haftaya da katılımın çok önemli.
Eğitimler 23 Şubat’da başlayarak 7 hafta boyunca sürecek ve son eğitim modülü 6 Nisan’da yapılacaktır.
Eğitimler iş ortağımız olan Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim merkezinin de bulunduğu Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsünde gerçekleşecek. Molalarda İstanbul boğazının keyfini çıkarmayı da unutma.
Chain Reaction Academy, Unileverdeki tedarik zincirini deneyimleyebileceğin bir program. Eğer sende Unileverde bir kariyer hedefliyorsan ve bu motivasyonu eğitimler sırasında liderlerimize aktrabilirsen Unilever staj program olan ULIP’e direk Kabul edilebilir ya da yeni mezun işe alım programımız olan UFLP’nin son aşamasına direk geçiş avantajı yakalayabilirsin. Program sürecinde fabrikalarımızı ve ofislerimizi de ziyaret etmene olanak sağlayacak sürprizler olacak.
Programa 70% devam sağlar ve program sonunda yapılacak olan sunum/sınav’dan belirlenecek olan azami skoru alman durumunda BAUSEM ve Unilever onaylı sertifikayı almaya hak kazanacaksın.
Sertifika programını 80 başarı notuyla tamamlayarak , Bahçeşehir Üniversitesi bünyesinde yer alan yüksek lisans programlarından birine devam etmek isteyen adaylar; Bahçeşehir Üniversitesi Yüksek Lisans Yönetmeliği’nin akademik başvuru koşullarını karşılamak zorundadır. Sertifika programını başarıyla tamamlayan adaylar, bu dersi, BAU Senatosu / Yönetim Kurulu tarafından, Üniversite bünyesinde yer alan ilgili yüksek lisans programlarında sunulan seçmeli ders havuzundaki tek bir derse, ders kapsamı ve içeriğiyle denkliğinin kabul edilmesi koşulu ile, saydırabilirler.